سفارش تبلیغ
صبا ویژن
حدیث

هان! بدانید دانشی که در آن اندیشیدن نباشد، خیری ندارد . [امام علی علیه السلام]

وبلاگ رضویّون


آخرین عناوین:
رفقا در فضای مجازی
وب سایت مذهبی، فرهنگی، آموزشی میثاق
عشق مشعلدار
حقوق جزا و جرم شناسی
رایة الهدی
دارالقرآن الکریم فولادشهر
خوشتر از نقش تو در عالم تصویر نبود
پاسخ به پرسشهای رایانه ای


کانون دانش آموختگان دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهددرباره ماتماس با ماخبرخوانپیام رسانعناوین وبلاگصفحه اصلی

با سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای فرخنده عزیز برادر جان کمال تشکر از همکاری\ والا من نمی دانم این پست هم که گذاشتم واسه سرگرمی گذاشتم فقط دانشگاه به من مدرک نمی داد و میگفت دانشگاه شما جز لیست دانشگاه معتبر که وزارت علوم به ما داده نیست و بعدا از طریق آموزش پیگیری کردیم بعداز دو هفته شاید هم بیشتر با عنایت پروردگار متعال حل شد من حتی با آقای مزرعی تلفن زدم و گفتم سردر دانشگاه چی زده است.  اما بلاخره درست شد و دانشگاه ما جز دانشگاه معتبر بود.

اما این دوستان متعصب  همیشه تا یه حرف میزنی با چوبو چماق جواب آدم می دهند به هر حال اگهر من نسبت به حضرت دانشکده بی احترامی کردم عذر می خوام.


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ پنج شنبه 92/10/12 ساعت 1:41 عصر

سجاد جان خسته نباشی و هرجا هم که هستی شادو شنگول باشی i love youخیلی خیلی گره گره گپو گپو مثل هیولا اندازه ..........

بابا اینا نقد نمی کنند بلکه فوش میدن بعدا نظرات میدم بخوانی.!!!!!!!!!!!!!!

با کسب اجاذه از مدیر محترم

از دوستان محترمی که نظر می گذارند به صورت ناشناس و بد صحبت میکنند اگر خیلی بهت بر میخورد و واقعا تو  رشتتو دوست داری و با علاقه تمامش کردی پس چرا رو اخلاق و صحبت کردنت تاثیر نذاشت !!!!!!!!!! پس چرا صحبت کردنت قرانی نیست  جان عمت یکم قرانی و با ملایمت صحبت کن  من قبول میکنم  هرچه تو بگی مثل همیشه اما فوش نده بچه جوت فوش مال بچه هاس اونم بچه ها دهات چرا اینقد جدی گرفتی اقای افراطی یابهتر بگم اخراجی من یه شوخی کردم و مخاطبم هم می دانم کی هست .

 


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ پنج شنبه 92/10/12 ساعت 1:30 عصر

سلام بر عزیز دلم سید صادق. حقوق دان برجسته و مشاور حقوقی شیخا.وقتی صفحه وبلاگ رو دیشب باز کردم دیدم پست گذاشتی شک کردم فک کردم صفحه چندسال پیش باز شده. اما بگذریم باور کن صادق خیلی خوشحال شدم اومدی از این طرفا.
عزیزم شما مطلب بنویس کاری به نقد نداشته باش. تو که پوست و گوشتت آمیخته با نقد و این جور حرفاست. باور کن اون کلیپ استثنایی که مخصوص تو هست و تو کتابخونه را چندبار میخواستم برا بچه ها بذارم اما گفتم باید خودت باشی بعد. این کلیپ را هیچ کس نداره. باش از این طرفا تا بذارم. تو اصلا خجالت نمیکشی به عنوان شیخ از این طرفا سر نمیزنی.؟
چرا میگی یکی از دوستان؟ بگو سجاد. واقعا دلم برات تنگ شده.تو نمیدونی به فکر تو بودن چقدر لذت داره.صادق من که ریش اون چنانی ندارم اما اندازه صد تا دختر نجیب برا تو ارزش دارم.ضمنا من که دیگه با توجه به ملیتم نباید به تو اس ام اس و زنگ بزنم که... خودت بفهم این را.
خلاصه ول نکنی بری و دیر به دیر بیایا. هرروز سر بزن.وبلاگم که همش قرآن و حدیث نیست. میدونی من کلی حرف باهات دارم در رابطه با وبلاگ؟ نیستی صادق جون.
ضمنا من تا حالا هرچی طلاق دیدم طرف هم کار داشته و هم .... بگذریم.
حضور شما را ارج می نهیم. بیاصادق جون بیا. دلمون برات تنگ رفته.
بووووس 


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ چهارشنبه 92/10/11 ساعت 1:3 عصر
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
همشهری: پس از اعلام رقم‌ها و عددهای گوناگون در هفته اخیر درباره نرخ طلاق و ازدواج، سازمان ثبت احوال کشور از کاهش 9درصدی ازدواج و افزایش 4درصدی طلاق در کشور خبر داد.

این در حالی است که آمار طلاق در شهرها به حدود 7درصد رسیده است. این آمار همچنین از ثبت 88 ازدواج، 16طلاق، 165ولادت و 41واقعه فوت در هر ساعت 9ماه نخست سال خبر می‌دهد.

براساس این آمار تازه، کل ازدواج‌ها طی این مدت نسبت به‌مدت مشابه سال گذشته 9.8درصد کاهش و در مناطق روستایی 4.34و در مناطق شهری 8.2 درصد کاهش داشته است.

همچنین در هر‌ماه به‌طور متوسط 64هزار و 430واقعه ازدواج، در هر شبانه‌روز 2101 ازدواج و در هر ساعت 88 واقعه ازدواج به ثبت رسیده است.

همچنین در 9ماه نخست امسال 108هزار و 249واقعه طلاق به ثبت رسیده است.

سایت انتخاب

قابل توجه آقایانی که بدون شغل و کار و ماشین با همان مدرک ع ق (نامعتبر) رفتند زن گرفتند !!!!!!!!!!!!


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ چهارشنبه 92/10/11 ساعت 11:45 صبح

ای خدا ازدست شما میگن تو وبلگ مطلب نمی نویس وقتی می نویسم هم همه با نقد های کوبنده به من حمله میکنند آخه من چه بنویسم خو هرچه حدیث و قران و تلاوت هستند همه را تو وبلاگ گذاشتید  من چه بنویسم ها!!!!!تبسم

بگذریم م یکی از دوستان هست نه زنگ میزنه نه هم اسمس وقتی بهش زنگ میزنم میگه به خدا همین الان تو فکرت بودم !!!! بارها شده این جمله را تکرار کرده و جالب اینجاست سالی یک بار اسمس میده اونم با این جمله صادق دلم خیلی برات تنگ شده والا نمی دانم این بنده خدا کارو زندگی نداره که همش به من فکر میکنه کاش جای این آقابا ا این ریشو پشمش یه دختر نجیب به ما فکر میکرد حداقل به خودم امیدوارم بشم برای آینده.

 

 

 


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ چهارشنبه 92/10/11 ساعت 11:35 صبح

سلام و خسته نباشید خدمت شیوخ محترم امیدوارم هر جای دنیا که باشید حالتون خوب باشد و این هم از سر علاقه و دلسوزی بگم که هر کدام از شما تا حالا دفاع نکردید اصلا عجله نکنید چون من و  دوستانی که دفاع کردیم  نه کسی خوشحال شد نه هم کسی اعتماد می کنه به من مدرک بده دو هفته هست که من مشکل این دارم که دانشگاه بهم مدرک نمیده و استدلال می کند مدرک شما مهر وزارت علوم ندارد و جز دانشگاه ها معتر نسیت باشد.

ازین که بگذریم یک شب دلم خیلی گرفته بود و با خودم داشتم گذشته را مرور می کردم و رسیدم به چهار سال لیسانس هر چه فکر کردم چیزی دستگیرم نشد یادم نیامد تنها چیزی که از لیسانس برای من ماندگار شد شما دوستان(تکی و sms) هستید.

 هر جا  که هستید خوش باشین خواهشن جای اینکه تک میزنید یا جواب تلفن بدین یا خودتان زنگ بزنید.

 دوستان دارم

راستی راستی هرجا میروم این شیخا مثل جن ظاهر میشن یک روز تو اتوبوس از بیابان رد میشدم یه هو یک نفر با لباس ارتشی   وسط جاده ظاهر شد هرچه اتوبوس بوق میزد کنار نرفت درو باز کردیم داخل آمد حالا بگین کی بود نه نمیخواد خودم میگم همان که همیشه باهاش چپ بودم جناب آقای شاهرخ تیموری . از شوخی بگذر آقا را با مدرک لیسانس ع ل ق فرستادن نگهبان یک شرکت داخل یک بیبان 100 کیلو.متری ایذه اونجا سرباز صفر هم نمی فرستند اما مثل اینکه به یک نفر با مدرک ایشان اونجا نیازمند بودند خوش بگذره آقا شاهرخ

 


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ سه شنبه 92/10/10 ساعت 7:21 عصر

قبل از فرود طیّاره،

و از غبار اطراف شهر،

و از هوای غریبی،

و...

مشخص بود که این شهر

با همه جا تفاوت دارد...

رفتارِ عجیبِ پرسنل فرودگاه

و معطلی و انتظار...

بالاخره، نماز مغرب و مسجدالنبی (ص)

حال و هوا با همه جا فرق می کند

روزها و خاطره ها گذشت

اما

روز آخر

و آخرین زیارت و آخرین بقیع

ندیدم زائری که حرف مرا تایید نکند

آنجا که گفتم

وداع با مدینه خیلی سخت بود

خیلی...

...

مدیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنـــــــــه

 


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ دوشنبه 92/10/9 ساعت 8:50 عصر

نه دی 88 - روز بصیرت

 گناه بزرگى که برخى از دست‌اندرکاران فتنه‌ها در کشور انجام می دهند،
امیدوار کردن دشمن است؛ دشمن را امیدوار می کنند که می تواند منفذى در بین مردم،
در بین عوامل گوناگون، در بین مسئولان نظام باز کند.

***

شور حسینی و غیرت اعتقادی،
ملت ایران را در نه دی سال 88 به خیابان های سراسر کشور کشاند تا
با خلق حماسه ای عظیم از حمیّت مذهبی، ملی و انقلابی،
بساط چندماهه ی فتنه را جمع کنند.

(امام خامنه ای)

برای مطالعه: 22 گناه نابخشودنی


کلیدواژه ها: 9 دی 88(1)| بصیرت(1)|
:: به تاریخ دوشنبه 92/10/9 ساعت 12:3 صبح


 

چند روزی بود لب تابم یه مشکلی داشت، هر کاری کردم از هرکی پرسیدم هیچ کس نتونست حلش کنه

هرچی نرم افزار فارسی داشتم یه دفعه از کار افتادن. حذف کردم و دوباره نصب کردم... اصلا و ابدا.... نرم افزارای دیگه فارسی هم کار نمی کرد....... خلاصه نا امید شده بودم، گفتن باید ویندوز عوض کنم.......

نمی خواستم مزاحم محمدرضای گل که خدای کامپیوتر هست بشم....... ولی باورتون نمیشه با دوتا اس ام اس کارم حل شد...... انقده خوشحال شدم که....... این مطلب هم نتیجه اون خوشحالی و ارادت بنده به مدیره.......

  

 

ما به ایشون بارها و بارها و بارها زحمت دادیم یعنی هرچی بلدیم از صدقه سری محمدرضاست............ یادم نمیره توی خوابگاه حلال مشکلات رایانه ای بود اونم با اخلاص تمام......... و نیز در دانشکده.... .

البته محض اطلاع کسانی که شناخت کافی از مدیر و شیوخ ندارن عرض کنم که علت ارادت ما به مدیر و سایر دوستان بخاطر این نوع کمک ها نیست بلکه مافوق اینهاست....... مگه نه!!!!!!

خلاصه از جناب آقای دکتر مهندس شیخ محمدرضا مزرعی فراهانی کمال «ت ش ک ر» را داشته و دارم.......

خدایا دوستانم را تحت عنایات خود حفظ فرما و آنها را بصیر و مدافع ولایت گردان.

و من الله توفیق. 

 کلیدواژه ها: مدیر(1)| تشکر(1)|
:: به تاریخ شنبه 92/10/7 ساعت 12:12 عصر
:: به تاریخ پنج شنبه 92/10/5 ساعت 8:10 عصر
<   1   2   3   4   5   >  
رفقا [دات] آی آر
رفقا دات آی آر

امام علی علیه السلام: در گمراهی فرد همین بس که مردم را به چیزی امر کند که خود آن را به جا نمی آورد و از چیزی باز دارد که خود آن را ترک نمی کند.

«رفقا» وبلاگی است دوستانه، برای دور هم نگه داشتن دوستان صمیمیِ قدیمی. باشد که یکدیگر را «تا بهشت» همراهی کنیم... ان شاء الله.

تصویر برگزیده
تصویر برگزیده
ویژه ها
دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه ای

بیان معنوی - دفتر نشر آثار و اندیشه های حجة الاسلام علیرضا پناهیان

اسلام کوئست

سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com

موسسه فرهنگی بیان هدایت نور

طرحی برای فردا

جامعه مجازی تدبر در قرآن کریم

خبرگزاری دانشجو
موسیقی وبلاگ
آمار وبلاگ
بازدید امروز 217 بار
بازدید دیروز 283 بار
مجموع بازدیدها 1441945 بار

تعداد مطالب وبلاگ 300 تا