سفارش تبلیغ
صبا ویژن
حدیث

دانش دو گونه است : دانشی که مردم ناگزیر از فراگیری آن هستند و آن رنگ[ ظواهر [اسلام است و دانشی که مردم اجازه دارند آن را واگذارند و آن قدرت خداونداست . [امام علی علیه السلام]

وبلاگ رضویّون


آخرین عناوین:
رفقا در فضای مجازی
وب سایت مذهبی، فرهنگی، آموزشی میثاق
عشق مشعلدار
حقوق جزا و جرم شناسی
رایة الهدی
دارالقرآن الکریم فولادشهر
خوشتر از نقش تو در عالم تصویر نبود
پاسخ به پرسشهای رایانه ای


کانون دانش آموختگان دانشکده تربیت مدرس قرآن مشهددرباره ماتماس با ماخبرخوانپیام رسانعناوین وبلاگصفحه اصلی

سلام بر همه دوستان و رفقای عزیز. از لطف همتون به خصوص مدیر عزیز ممنونم. این مسابقات خوبیش برا من همنشینی با حسن آقای نجف زاده بود که دو سه روزی با هم بودیم و از وجود ایشون استفاده کردیم. لازم به ذکر که احمد آقای محمدیان هم نیروزمینی ارتش رشته ترتیل شرکت کردند که انشالله مسابقات سراسری نیروهای مسلح سال آینده هر دو با هم شرکت میکنیم.ما که هیچ اما خدا را شکر همه رفقا یک به یک نه تنها از افتخارات دانشکده بلکه افتخار کشور هستند و خدا را شکر همگی تو زندگیشون موفق بودند و صاحب کمالات عالی هستند.چون فقط بحث حفظ قرآن مطرح بوده در مسابقات این مطلب را تاکید میکنم که افتخارات اصلی رفقا در زمینه حفظ قرآن (البته صاحب افتخارت بسیار و کمالات زیادی هستند)حاج ابوالفضل کاظمی و و رفیق الوالعزم دکترجواد نصیری میباشند که چندی پیش هم جواد مصاحبه ای خبری در رابطه با حفظ قرآن داشت.اینجا.(البته قبلا هم اشاره کرده بودم. اراده شیخ)
 مهم انس با کلام خداست که این توفیق شامل حال همه رفقاست و هرکدوم برا خودشون استاد هستند. خیلی دوست داشتم در رابطه با یکی بحث خدمت سربازی و روزگاری که در اون به سر میبریم مطلب بنویسم و هم در رابطه با پست های مربوط به اهمیت عزاداری برای اهل بیت که تووبلاگ رضویون گذاشته شده مطلبی بنویسم البته تو وبلاگ خودمون و به صورت نوشته رمزدار اما متأسفانه فرصت کافی ندارم.
 

از لطف همه شما بزرگواران و همه دوستان عزیز ممنونم و التماس دعا دارم.گل تقدیم شما


کلیدواژه ها:
:: به تاریخ چهارشنبه 93/9/5 ساعت 6:25 عصر
رفقا [دات] آی آر
رفقا دات آی آر

امام علی علیه السلام: در گمراهی فرد همین بس که مردم را به چیزی امر کند که خود آن را به جا نمی آورد و از چیزی باز دارد که خود آن را ترک نمی کند.

«رفقا» وبلاگی است دوستانه، برای دور هم نگه داشتن دوستان صمیمیِ قدیمی. باشد که یکدیگر را «تا بهشت» همراهی کنیم... ان شاء الله.

تصویر برگزیده
تصویر برگزیده
ویژه ها
دفتر حفظ و نشر آثار امام خامنه ای

بیان معنوی - دفتر نشر آثار و اندیشه های حجة الاسلام علیرضا پناهیان

اسلام کوئست

سایت جامع فرهنگی مذهبی شهید آوینی Aviny.com

موسسه فرهنگی بیان هدایت نور

طرحی برای فردا

جامعه مجازی تدبر در قرآن کریم

خبرگزاری دانشجو
موسیقی وبلاگ
آمار وبلاگ
بازدید امروز 441 بار
بازدید دیروز 261 بار
مجموع بازدیدها 1265054 بار

تعداد مطالب وبلاگ 300 تا